MAKSĀJUMA VEIDI Interneta veikalā: www.virtuvespasaulis.lt; www.virtuvespasaulis.lv; www.virtuvespasaulis.ee; Jūs varat norēķināties par precēm vietnē www.kuechen-welt.eu šādos veidos:

  1. Kredītkarte; 
  2. Bankas karte kurjeram;
  3. Skaidra nauda kurjeram;
  4. Elektroniskā banka;
  5. Priekšapmaksas konts (uzņēmumiem)

     1. AR BANKAS KARTI

Maksāt var ar VISA, MASTERCARD bankas kartēm. Maksājot ar karti, pēc pasūtījuma veikšanas tiksiet novirzīts uz sertificēta karšu maksājumu pakalpojumu sniedzēja serveri.


2. BANKAS KARTE KURJERAM

Piegādes laikā varat norēķināties ar kurjeru ar bankas karti.


3. SKAIDRĀS NAUDA KURESIM

Maksājot skaidrā naudā, līdzi jābūt precīzai pasūtījumā norādītajai naudas summai. Maksimālā iespējamā skaidrās naudas summa ir 1000 EUR.


4. ELEKTRONISKĀS BANKAS

Maksājiet ātri un ērti, izmantojot bankas elektronisko banku sistēmu. Apstiprinot pasūtījumu, tiksiet novirzīts uz izvēlētās bankas lapu. Sistēma automātiski veidos samaksu par jūsu precēm. Apstipriniet izveidoto maksājuma uzdevumu. 


5. AVANSA RĒĶINS (uzņēmumiem)

Saņemiet avansa rēķinu un apmaksājiet to Jums ērtā laikā. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas jūs saņemsit e-pastu. vēstule ar avansa rēķinu. Jūs varat apmaksāt pasūtījumu, izmantojot vēstulē norādīto saiti. Sistēma automātiski veidos samaksu par jūsu precēm. Apstipriniet izveidoto maksājuma uzdevumu.  

Lai pasūtījums tiktu izpildīts, avansa rēķins ir jāapmaksā līdz e-pastā norādītajam datumam. vēstulē. Laikā neapmaksātie pasūtījumi netiks apstrādāti.